Jdi na obsah Jdi na menu
 


mám ráda

Příspěvky

Trhy za 150, máky zadarmo

11. 6. 2017

Těšila jsem se na Kunštátské řemeslné trhy. Ale měla jsem trochu problém. Znám se, protože se mi většinou líbí spousta věcí, a já utrácím za to, co tak nutně nepotřebuji. Pro jistotu jsem si sebou vzala omezené finance, abych se moc nerozjela. Každopádně jsem si chtěla koupit velký hrnek s víčkem, aby mi do něj nelítaly mouchy a něco pro radost.

 

Moravské Toskánsko

24. 5. 2017

Zvlněná krajina směr Kyjov - to je Moravské Toskánsko. Přitahuje spoustu fotografů.
dsc_0105.jpg

 

Nový rok

2. 1. 2017

Jak na Nový rok, tak...
Takže i když je hnusně, mrzne, kvůli mlze není skoro vidět, sníh nikde, všude jen námraza, ale ta je taky krásná.
dsc_0008.jpg

 

Krásné Vánoce

21. 12. 2016

 

Plán Prázdninových Aktivit 2016

30. 6. 2016

Mám ráda prázdninové plány. Tak jako si někdo dělá plány a předsevzetí do nového roku, já si dělám plány na prázdniny. I když prázdniny jako takové se mě už vlastně netýkají, stejně každý rok vnímám ten 2 měsíční letní čas tak nějak jinak, tak uvolněně, jakoby neexistovaly normální povinnosti a vždycky si slibuji, co všechno během těch dlouhých prázdninových dnů stihnu. A protože prázdniny teprve začínají, tak si to raději sepíšu...

 

Šťastná kniha

5. 6. 2016

Mám ráda Báru Š. Už dlouho čtu její blog a tentokrát (již poněkolikáté) jsem sáhla po její první knize, kterou vydala v roce 2013 pod názvem Šťastná kniha. Čím dál častěji se mi zdá, že píše o mně, i když jsme se nikdy neviděly, a věkově je někde mezi mnou a mojí dcerou.

 

Divná paní - nová kavárna

2. 5. 2016

Při cestě pro lístky do divadla jsem objevila úplně novou kavárnu. Divná paní. Je neuvěřitelně klidná, tichá, ve starém duchu. Nachází se v krátké uličce v jedné z nejstarších částí Brna. Zatím se o ní málo ví, ale to bude určitě brzy jinak. A káva je tu skvělá. Jenom je mi líto obsluhy, která musí běhat po úzkých točitých schodech.

 

Můj našlapaný čtvrtek

21. 4. 2016

Prý mám teďka hodně času. Já si ale nejsem úplně jistá...

 

De Fleurs - nově objevená kavárna

18. 2. 2016

Mám ráda brněnské kavárny, a jsem ráda, když objevím nějakou novou. Třeba tu na Jezuitské ulici. Zvenku vypadá jenom jako "normální" květinářství, ale když se zastavíte u výlohy, uvidíte, že mají nabídku i nádherných makronek, rakviček a jiných laskomin, a když vstoupíte dovnitř, zjistíte, že uvnitř je i kavárna.

 

Výzva pro čtenáře 2016

9. 1. 2016

Málo čtu - to je konstatování. Ve srovnání s mými známými, fakt málo. Za minulý rok jsem přečetla jenom pár knih. Takže změna! Letos to musí být lepší. A protože si nedávám novoroční předsevzetí, tak je pro mne "Čtenářská výzva 2016" tím správným řešením. Mám ráda výzvy, ráda postupuji podle nějakého vytýčeného programu a plním dané úkoly. 20 knih (vlastně už jenom 19) podle předem zadaných kritérií - to snad zvládnu!
Tak jsem výzvu přijala a uvidíme.