Jdi na obsah Jdi na menu
 


mám ráda

Příspěvky

LISTO - PAD

1. 11. 2018

Podzimní abstrakce.

 

Jaro na Stránské skále

3. 4. 2018

 

Vzpomínka na Petra Šabacha

19. 9. 2017

Měla jsem ráda Petra Šabacha. Měla, protože nedávno zemřel. Jeho humor vycházející ze života a odposlouchaný v svém okolí, mě (a nejen mě) mnohokrát přiměl k hlasitému smíchu. A to nemyslím jen ty známé scénky z mnoha dnes už legendárních filmů, které se staly všeobecně milované.

 

Trhy za 150, máky zadarmo

11. 6. 2017

Těšila jsem se na Kunštátské řemeslné trhy. Ale měla jsem trochu problém. Znám se, protože se mi většinou líbí spousta věcí, a já utrácím za to, co tak nutně nepotřebuji. Pro jistotu jsem si sebou vzala omezené finance, abych se moc nerozjela. Každopádně jsem si chtěla koupit velký hrnek s víčkem, aby mi do něj nelítaly mouchy a něco pro radost.

 

Moravské Toskánsko

24. 5. 2017

Zvlněná krajina směr Kyjov - to je Moravské Toskánsko. Přitahuje spoustu fotografů.
dsc_0105.jpg

 

Nový rok

2. 1. 2017

Jak na Nový rok, tak...
Takže i když je hnusně, mrzne, kvůli mlze není skoro vidět, sníh nikde, všude jen námraza, ale ta je taky krásná.
dsc_0008.jpg

 

Krásné Vánoce

21. 12. 2016

 

Plán Prázdninových Aktivit 2016

30. 6. 2016

Mám ráda prázdninové plány. Tak jako si někdo dělá plány a předsevzetí do nového roku, já si dělám plány na prázdniny. I když prázdniny jako takové se mě už vlastně netýkají, stejně každý rok vnímám ten 2 měsíční letní čas tak nějak jinak, tak uvolněně, jakoby neexistovaly normální povinnosti a vždycky si slibuji, co všechno během těch dlouhých prázdninových dnů stihnu. A protože prázdniny teprve začínají, tak si to raději sepíšu...

 

Šťastná kniha

5. 6. 2016

Mám ráda Báru Š. Už dlouho čtu její blog a tentokrát (již poněkolikáté) jsem sáhla po její první knize, kterou vydala v roce 2013 pod názvem Šťastná kniha. Čím dál častěji se mi zdá, že píše o mně, i když jsme se nikdy neviděly, a věkově je někde mezi mnou a mojí dcerou.

 

Divná paní - nová kavárna

2. 5. 2016

Při cestě pro lístky do divadla jsem objevila úplně novou kavárnu. Divná paní. Je neuvěřitelně klidná, tichá, ve starém duchu. Nachází se v krátké uličce v jedné z nejstarších částí Brna. Zatím se o ní málo ví, ale to bude určitě brzy jinak. A káva je tu skvělá. Jenom je mi líto obsluhy, která musí běhat po úzkých točitých schodech.