Jdi na obsah Jdi na menu
 


mám ráda

Příspěvky

Výlov rybníka Vrkoč

26. 10. 2014

Mám ráda tradice. Jednou z těch podzimních jsou výlovy rybníků, jakási předzvěst blížících se vánočních svátků. "Můj" rybník, kam každoročně na výlov jezdím, je Vrkoč u Ivaně, ve směru z Brna na Mikulov.

 

Rebelka Marta

21. 7. 2014

Mám ráda dokumenty od Olgy Sommerové, mám ráda Olgu Sommerovou, i když s ní mnohdy nesouhlasím. Líbí se mi, jak si umí stát za svým, jak má na věci jasný názor. Líbil se mi film Věra 68, a proto jsem se moc těšila i na Rebelku Martu K.

 

Varhanní hudba

8. 7. 2014

Mám ráda varhanní hudbu. Ráda sedím v přítmí kostela a poslouchám se zavřenýma očima. Zapomínám na vše kolem. Varhanní hudba mě uklidňuje a povznáší. Je jedno, jaký je autor, jestli je stará nebo moderní - je to zajímavé, ale líbí se mi každá. Prostě ráda poslouchám varhany. Teď si mohu užívat unikátní plný zvuk nových varhan v jezuitském kostele v Brně.

 

Sraz Pasohlávky 2014

12. 6. 2014

Mám ráda srazy. Ty se spolužáky. Hlavně z vejšky. Je tam sranda, nemají oficiální charakter, nikdo se nezpovídá, kolik má dětí, manželek, milenek... Prostě se jen tak klábosí a je to úplně stejné jako když jsme chodili do školy. Stejně "blbé" řeči, vtípky, historky staré spoustu let, zážitky z vojny (tehdy ještě byl povinný rok po škole), nic se nemění, všichni jsou stejní, jenom trochu starší, trochu tlustší, ale máme nadhled, zkušenosti, někdo i vnoučata, ale taky už nejsme všichni, myslím nejen na srazu, ale vůbec na světě. A proto si to užíváme a každý rok víc a víc a Ti, co jezdí pravidelně, se už dopředu hlásí a dotazují, kdy to zase bude! Tak tento víkend! 13.-15.6.2014.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4